14.10.2024 23:41
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
2’ Після жахливої помилки захисника Жорже Маццони без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
6’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Хоакин Фернандес
15’ Жахливий та неточний пас віддав Ренату Саншеш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
24’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
24’ Гравець віддає наскрізний пас і Ренату Саншеш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
26’ У грубому підкаті Мэнди Ислакер зносить суперника з ніг!
29’ Сильний удар по воротах, але Леся Словак у стрибку легко відбив цей м'яч!
37’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Наташа Суслова
44’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Мейсон Маунт...
49’ Франсишку Консейсау від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
50’ Небезпечний штрафний удар і Мейсон Маунт легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
51’ Після жахливої помилки захисника Анна Иванова без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
54’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
56’ Анна Иванова практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
65’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Мэнди Ислакер
67’ Мэнди Ислакер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
69’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
72’ Мда... Мейсон Маунт... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
73’ Наташа Суслова зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
74’ Леся Словак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
83’ Франсишку Консейсау красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
87’ М'ячем заволодів Хоакин Фернандес, але несподівано тут же його втратив!