14.10.2024 23:30
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
9’ Після жахливої помилки захисника Данило без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
9’ Шэйн Тэтчер грамотно грає на виході
14’ Блэйк Элдридж втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
15’ Ренату Саншеш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
19’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Мейсон Маунт
23’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Рикард Медвецкий
25’ Рикард Медвецкий порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
27’ Сильний та точний пас віддав Яго Аспас і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
37’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Франсишку Консейсау і непогано виносить його в центр поля
40’ Небезпечний штрафний удар і Яго Аспас легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
44’ Суддя призначає пенальті. Мейсон Маунт пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
45’ Боротьба за м'яч у повітрі і Блэйк Элдридж буквально лягає на спину опонента!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
52’ Дааа... Франсишку Консейсау не зміг прийняти пас від свого партнера...
57’ М'ячем заволодів Анри Моранси, але несподівано тут же його втратив!
62’ Жахливий та неточний пас віддав Бартос Ференци своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
66’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Хоакин Фернандес чітко вкинув м'яч у гру
68’ Гравець Анри Моранси набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
71’ Після проходження флангом Жорже Маццони віддав точну передачу на протилежний фланг
78’ Після образи суперника Мейсон Маунт нахабно штовхає його!
81’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Душан Влахович
84’ Нето головою відбиває м'яч
92’ Знову м'яч забирає Рикард Медвецкий