14.10.2024 23:29
Сборная Италия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Италия 1402 розіграли м'яч із центру поля
5’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
9’ Команда Сборная Италия 1402 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
16’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Дженнаро Гаттузо не зміг потрапити по воротах!
21’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
25’ Джанлуиджи Буффон витягає дуже складний удар
31’ Антонио Ди Натале вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
32’ Тим ван Реммерсваал відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
35’ Ех, Тим ван Реммерсваал... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
37’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
38’ Даниеле Де Росси фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
44’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Джорджо Кьеллини чітко вкинув м'яч у гру
50’ Стефан ель Шарави проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
53’ Мда... Сандро Рамирес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
62’ Який незграбний пас віддав Антонио Ди Натале і м'ячем заволодів суперник!
68’ Яка передача і Деукалайон Ксенакис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
71’ Дженнаро Гаттузо проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
75’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Антонио Ди Натале забиває приголомшливий м'яч у ворота!
79’ Після жахливої помилки захисника Тим ван Реммерсваал без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
81’ Після проходження флангом Сандро Рамирес віддав точну передачу на протилежний фланг
83’ Боротьба за м'яч у повітрі і Карлос Клерк буквально лягає на спину опонента!
88’ Жахливий та неточний пас віддав Стефан ель Шарави своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!