14.10.2024 23:22
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
8’ Вправно перехоплює м'яч Жорже Маццони
15’ Знову м'яч забирає Арман Лефевр
17’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ренату Саншеш
21’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Жорже Маццони
24’ Яка передача і Маркиньос пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
36’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маркиньос забиває приголомшливий м'яч у ворота!
37’ Після образи суперника Манар Сланов нахабно штовхає його!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
46’ Шикарний аут та м'яч вкине Габен Ларок
49’ М'ячем заволодів Франсишку Консейсау, але несподівано тут же його втратив!
52’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Адам Игве чітко вкинув м'яч у гру
59’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Данило забиває ГОЛ!
61’ Після проходження флангом Хоакин Фернандес віддав точну передачу на протилежний фланг
61’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Хуан Бернат не зможе сам піти з поля
63’ Мейсон Маунт порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
64’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Яго Аспас легко вганяє м'яч у сітку воріт!
66’ Гравець віддає наскрізний пас і Данило у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
71’ Адам Игве неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
73’ У грубому підкаті Ренату Саншеш зносить суперника з ніг!
81’ М'яч за межами поля, вкидає Мейсон Маунт
83’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Данило забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Ренату Саншеш