14.10.2024 23:21
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
4’ Факундо Кейрос віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Інгулець 1099! Видно злагодженість у діях!
10’ Який незграбний пас віддав Сандро Рамирес і м'ячем заволодів суперник!
14’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Криштиан Пайва Паулета
17’ Лукман Аруна вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
26’ Криштиан Пайва Паулета прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
32’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Мигель Бельман
36’ Сильний удар по воротах, але Микаэль Агацци у стрибку легко відбив цей м'яч!
39’ Микаэль Агацци на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
47’ Відібравши м'яч, Раимофф віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
56’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Деукалайон Ксенакис правильно віддати пас на партнера!
65’ Климент Юшкевич віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Інгулець 1099! Видно злагодженість у діях!
75’ Филиппе Андраде Ферраз не зміг віддати пас! Явний брак техніки
81’ Зірвавши контратаку суперника, Карлос Клерк перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
91’ Криштиан Пайва Паулета на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр