14.10.2024 23:20
Сборная Италия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Италия 1402 розіграли м'яч із центру поля
8’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
10’ Дженнаро Гаттузо вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
15’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Илья Цымбаларь легко вганяє м'яч у сітку воріт!
17’ Мауро Каморанези зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Левент Кишш
25’ Педро Уго Аморим красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
30’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Антонио Ди Натале
37’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
41’ Гонсалу Рамуш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
42’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
52’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
58’ Илья Цымбаларь віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
66’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
69’ Филипе Феррейра не зміг віддати пас! Явний брак техніки
79’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
80’ Небезпечний штрафний удар і Пров Зямкин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
81’ Гонсалу Рамуш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
87’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джанлуиджи Буффон вміло забирає м'яч!