14.10.2024 23:13
Olimp Arena
1’ Команда Olimp 800 розпочала з центру поля
5’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Джордж Шимич чітко вкинув м'яч у гру
13’ Маркиньос зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Абай Смагулов не зміг віддати пас! Явний брак техніки
21’ Саламон Варга легко перехоплює м'яч
23’ Вправно перехоплює м'яч Джордж Шимич
28’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кевин Фолланд забиває ГОЛ!
28’ Мейсон Маунт точно зіграв головою на партнера по команді!
29’ Душан Влахович втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
35’ Гравець віддає наскрізний пас і Франсишку Консейсау у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
37’ Кевин Фолланд порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
44’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Саламон Варга вміло забирає м'яч!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
48’ Душан Влахович фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
54’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сальватор Варелья
56’ Саламон Варга витягає дуже складний удар
57’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Кевин Фолланд отримав сильну травму
61’ Дааа... Кевин Фолланд не зміг прийняти пас від свого партнера...
66’ Ян Толлефсен вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
73’ Кшиштоф Громбчевский вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
76’ Яка передача і Кевин Фолланд пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
76’ Мейсон Маунт проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
79’ Джордж Шимич на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
86’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!