14.10.2024 23:13
3’ Вправно перехоплює м'яч Илья Цымбаларь
9’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
15’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Левент Кишш правильно віддати пас на партнера!
25’ У грубому підкаті Гонсалу Рамуш зносить суперника з ніг!
27’ При виконанні кутового удару Гонсалу Рамуш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
32’ Карлос Бакка зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
34’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
37’ Ех, Карлос Вальдеррама... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
45’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
45’ Мда... Педро Уго Аморим... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
55’ Рене Игита грамотно грає на виході
59’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
64’ Мда... Филипе Феррейра... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
66’ Педро Уго Аморим від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
68’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Пров Зямкин
71’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
77’ Левент Кишш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
87’ Радамель Фалькао у своєму штрафному затримує суперника за футболку!