14.10.2024 23:11
5’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карлос Бакка легко вганяє м'яч у сітку воріт!
6’ Хамес Родригес неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
10’ Відмінну передачу віддав Дуван Сапата, мабуть один із найкращих гравців команди Сборная Колумбии 1437
12’ Після тонкої передачі м'яч отримує Пров Зямкин
20’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
27’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
33’ Хуан Куадрадо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
42’ Вдало віддав пас Луис Муриэль своєму гравцю!
46’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
50’ Илья Цымбаларь відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
51’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Луис Муриэль
59’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
64’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
69’ Команда Сборная Колумбии 1437 спокійно контролює м'яч у середині поля
79’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
83’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
87’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Хамес Родригес