14.10.2024 22:59
3’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Сандро Рамирес не зміг залишити поле без допомоги медиків
6’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Деукалайон Ксенакис забиває ГОЛ!
8’ Тим ван Реммерсваал вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
12’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
15’ Ну треба ж! Сандро Рамирес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
17’ Гравець віддає наскрізний пас і Мимоза Анна Хамиди у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
20’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Деукалайон Ксенакис
30’ Гравець Кира Уолш набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
33’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Кира Уолш...
43’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди FC DORDOI 1557 гра в середині поля
46’ Дмитрий Попв зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
47’ Після жахливої помилки захисника Лукман Аруна без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
48’ Деукалайон Ксенакис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
48’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сандро Рамирес забиває ГОЛ!
49’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сандро Рамирес забиває ГОЛ!
57’ Дмитрий Попв подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
58’ Жорсткий підкат та футболіст Раимофф падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
67’ Анна Мария Маркович на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
68’ Анна Мария Маркович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
72’ Знову м'яч забирає Сандро Рамирес
75’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
79’ Олег Скорпион красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FC DORDOI 1557
80’ Гравець віддає наскрізний пас і Лукман Аруна у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
88’ У грубому підкаті Леннерт Нильсен зносить суперника з ніг!