14.10.2024 22:56
Манчестер Arena
1’ Команда Манчестер 1657 розпочала з центру поля
6’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Фил Невилл
13’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
16’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
23’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
25’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Фил Невилл
31’ Яка передача і Дэвин Перкин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
32’ Гравець Хавьер Эрнандес набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
41’ Брайан Робсон порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
46’ Джон Брайт витягає дуже складний удар
48’ Рэкс Бэнкрофт порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
49’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Рубен ла Ди Маттео забиває ГОЛ!
50’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Маттиас Сильверман
55’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Омар Барретт забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
59’ Жахливий та неточний пас віддав Драгослав Елачич своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
67’ Зірвавши контратаку суперника, Дэвин Перкин перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
77’ Команда Манчестер 1657 спокійно контролює м'яч у середині поля
81’ Петер Шмейхель легко перехоплює м'яч
86’ Відібравши м'яч, Дэвин Перкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
88’ Гравець команди Манчестер 1657 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Энди Коул отримує попередження