14.10.2024 22:53
4’ Небезпечний штрафний удар і Раимофф легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
9’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Максим Глушенков забиває приголомшливий м'яч у ворота!
11’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Силвештре Варела
17’ Элдер Поштига від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
26’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
27’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
31’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
34’ Після легкого удару гравцем Илья Цымбаларь по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
37’ Криштиану Перейра непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
44’ Шикарний аут та м'яч вкине Силвештре Варела
51’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Зелимхан Бакаев
51’ Суддя призначає пенальті. Филипе Феррейра пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
59’ Після жахливої помилки захисника Вессель Даммерс без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
61’ Филипе Феррейра від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
64’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Криштиану Перейра вміло забирає м'яч!
69’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
74’ Элдер Поштига вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
79’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лукман Аруна отримує попередження
83’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Зелимхан Бакаев
86’ Лукман Аруна порушив правила за метрів сорока від своїх воріт