14.10.2024 22:51
ВЕРДЕР Arena
1’ Команда ВЕРДЕР 1848 розпочала з центру поля
7’ Гравець команди ВЕРДЕР 1848 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Маттиас Гинтер отримує попередження
7’ Ну треба ж! Юлиан Вайгль віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
10’ Антони Рамальетс витягає дуже складний удар
19’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Левент Кишш
20’ Гравець віддає наскрізний пас і Даниэль Шваб у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
22’ Сильний удар по воротах, але Томас Метцнер у стрибку легко відбив цей м'яч!
24’ Гравець віддає наскрізний пас і Мехмет Шолль у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
27’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Йенс Леманн
34’ Андре Хан проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
35’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сандро Рамирес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
36’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
42’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Бруно Араухо
46’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Флориан Нойхаус
49’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Юлиан Вайгль не зміг потрапити по воротах!
53’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
57’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Флориан Нойхаус
61’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Деукалайон Ксенакис
66’ Команда ВЕРДЕР 1848 спокійно контролює м'яч у середині поля
71’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Оливер Кирх
79’ Після образи суперника Бруно Араухо нахабно штовхає його!
83’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
88’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Томас Метцнер вміло забирає м'яч!