14.10.2024 22:51
4’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Тим ван Реммерсваал...
11’ Даниэль Шваб фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
14’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Норайо Кита забиває приголомшливий м'яч у ворота!
15’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Элдер Поштига
20’ Після образи суперника Зелимхан Бакаев нахабно штовхає його!
30’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бруно Араухо
37’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Левент Кишш
44’ Зірвавши контратаку суперника, Бруно Араухо перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
50’ Левент Кишш неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
56’ Криштиану Перейра головою відбиває м'яч
62’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Тим ван Реммерсваал
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ибраима Конате легко вганяє м'яч у сітку воріт!
65’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бруно Араухо
67’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
72’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Силвештре Варела
75’ Після жахливої помилки захисника Ибраима Конате без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
80’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
87’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Даниэль Шваб забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
87’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
90’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сандро Рамирес забиває приголомшливий м'яч у ворота!