14.10.2024 22:50
НОРД Arena
1’ Футболісти команди НОРД 1433 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після легкого удару гравцем Элдер Поштига по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
4’ Вдало віддав пас Жан Поль Боэтиюс своєму гравцю!
11’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
14’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
18’ Сильний та точний пас віддав Жан Поль Боэтиюс і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
26’ Мда... Левент Кишш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
28’ Маркос Рохо втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
29’ Антони Рамальетс легко перехоплює прострільну передачу
35’ Филип Уремович віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди НОРД 1433! Видно злагодженість у діях!
39’ Після образи суперника Максим Глушенков нахабно штовхає його!
48’ Деукалайон Ксенакис на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
49’ Після легкого удару гравцем Филип Уремович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
57’ Ну треба ж! Сандро Рамирес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
60’ Яка передача і Бруно Араухо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
64’ Жан Поль Боэтиюс у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
68’ Після легкого удару гравцем Сандро Рамирес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
72’ М'яч за межами поля, вкидає Максим Глушенков
77’ Филип Уремович проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
84’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Сандро Рамирес
86’ Маркос Рохо порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
90’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Бруно Араухо забиває приголомшливий м'яч у ворота!