14.10.2024 22:45
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
8’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Сезар Рейя віддав пас в нікуди!
18’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Чеслав Дудек
24’ Марчелло Руи Мачадо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
25’ Знаменитий гравець Сезар Рейя вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
29’ Мда... Хуан Бернат... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
39’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Илльз Келети і непогано виносить його в центр поля
43’ Адегоук Тамбура практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
47’ Боротьба за м'яч у повітрі і Илльз Келети буквально лягає на спину опонента!
54’ Після легкого удару гравцем Хоакин Фернандес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
56’ Илльз Келети віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди VESELE 845
59’ І знову Жорже Маццони віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
61’ Ренату Саншеш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
65’ Илльз Келети проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
66’ Эну Торомба вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
71’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
73’ Після жахливої помилки захисника Маркиньос без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
78’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Жорже Маццони
83’ Сезар Рейя зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
83’ Дааа... Адегоук Тамбура не зміг прийняти пас від свого партнера...
83’ Яка передача і Илльз Келети пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
90’ Чеслав Дудек неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!