14.10.2024 22:44
ВЕРДЕР Arena
1’ Футболісти команди ВЕРДЕР 1848 розіграли м'яч із центру поля
9’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Антони Рамальетс вміло забирає м'яч!
12’ Після прострільного удару по воротах Илья Цымбаларь рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
15’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Томас Метцнер вміло забирає м'яч!
17’ Команда ВЕРДЕР 1848 спокійно контролює м'яч у середині поля
24’ Після жахливої помилки захисника Норайо Кита без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
27’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
35’ Юлиан Вайгль фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
41’ Мехмет Шолль відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди ВЕРДЕР 1848
42’ Шикарний аут та м'яч вкине Мехмет Шолль
45’ Антони Рамальетс показує найвищу техніку воротарської майстерності
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
55’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Левент Кишш
57’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Левент Кишш
63’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Юлиан Вайгль
67’ Маттиас Гинтер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
71’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Андре Хан чітко вкинув м'яч у гру
76’ Сильний удар по воротах, але Томас Метцнер у стрибку легко відбив цей м'яч!
84’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Бруно Араухо правильно віддати пас на партнера!
86’ Левент Кишш порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент