14.10.2024 22:42
Lisichask FC Arena
1’ Команда Lisichask FC 780 розпочала з центру поля
2’ Суддя призначає пенальті. Гонсалу Рамуш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
4’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
13’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гонсалу Рамуш
22’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лукман Аруна
29’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
32’ Після легкого удару гравцем Трофим Виленский по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
39’ Роман Кистенев неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
41’ Небезпечний штрафний удар і Карлос Клерк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
49’ Дэннис Ячин точно зіграв головою на партнера по команді!
57’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
59’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
66’ Ашиль Лефевр віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Lisichask FC 780
67’ Після прострільного удару по воротах Ашиль Лефевр рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
72’ Леннерт Нильсен порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
74’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
78’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
80’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
85’ Після легкого удару гравцем Гонсалу Рамуш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
88’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Карлос Клерк і непогано виносить його в центр поля