14.10.2024 22:42
11’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
16’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Леннерт Нильсен
16’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Карлос Клерк забиває ГОЛ!
17’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
20’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
27’ Шамар Николсон у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
33’ Яка передача і Леннерт Нильсен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
37’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
40’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Патрик Йостен
48’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Карлос Клерк
58’ Александр Селихов грамотно грає на виході
67’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
69’ Джордан Ларссон на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
74’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
77’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
78’ Раимофф віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
88’ Після образи суперника Раимофф нахабно штовхає його!