14.10.2024 22:42
6’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
9’ Анна Мария Маркович на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
12’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Дмитрий Попв
15’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лукман Аруна легко вганяє м'яч у сітку воріт!
17’ Відібравши м'яч, Дмитрий Попв віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
21’ Раимофф подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
27’ Раимофф порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
37’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
39’ Анна Мария Маркович неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
48’ Эмилиано Папа відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FC DORDOI 1557
49’ Дааа... Чингисхан не зміг прийняти пас від свого партнера...
58’ Зірвавши контратаку суперника, Билл перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
61’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Олег Скорпион забиває ГОЛ!
65’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Катерина Самсон вміло забирає м'яч!
65’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Дэннис Ячин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
68’ Анна Мария Маркович вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
78’ Леннерт Нильсен вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
85’ Знаменитий гравець Иван Хомуха вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
85’ Катерина Самсон витягає дуже складний удар