14.10.2024 22:36
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Гравець Хуан Бернат набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
12’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Жорже Маццони чітко вкинув м'яч у гру
17’ Після легкого удару гравцем Данило по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
20’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хоакин Фернандес
24’ Ну треба ж! Ренату Саншеш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
24’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Яго Аспас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
34’ Зірвавши контратаку суперника, Данило перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
37’ Після прострільного удару по воротах Франсишку Консейсау рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
43’ Хоакин Фернандес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
46’ Після проходження флангом Франсишку Консейсау віддав точну передачу на протилежний фланг
49’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Хоакин Фернандес
54’ Після прострільного удару по воротах Иоан Тимощук рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
58’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
63’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Франсишку Консейсау
66’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хуан Бернат
74’ Хоакин Фернандес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
75’ Небезпечний штрафний удар і Жорже Маццони легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
82’ Нето витягає дуже складний удар
83’ Після прострільного удару по воротах Вук Гак рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
85’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді