14.10.2024 22:36
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
10’ Яка передача і Минори Мацуока пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
10’ Минори Мацуока порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
12’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Омар Барретт
13’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ральф Гериг забиває приголомшливий м'яч у ворота!
21’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Ральф Гериг...
24’ Джесси Лингард віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Інгулець 1099
26’ Минори Мацуока вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
26’ Суддя призначає пенальті. Филиппе Андраде Ферраз пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
36’ Жахливий та неточний пас віддав Джесси Лингард своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
37’ Дэвин Перкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Криштиан Пайва Паулета чітко вкинув м'яч у гру
41’ Який незграбний пас віддав Криштиан Пайва Паулета і м'ячем заволодів суперник!
43’ Шикарний аут та м'яч вкине Минори Мацуока
49’ Тодд Кондон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
50’ Джон Брайт важко ловить м'яч
54’ Гравець віддає наскрізний пас і Ральф Гериг у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
59’ Після прострільного удару по воротах Джозси Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
66’ Дэвин Перкин спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
67’ Суддя призначає пенальті. Криштиан Пайва Паулета пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
74’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джон Брайт вміло забирає м'яч!
82’ Джон Брайт витягає дуже складний удар
83’ Після легкого удару гравцем Факундо Кейрос по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
90’ Гравець віддає наскрізний пас і Рубен ла Ди Маттео у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
91’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Омар Барретт не зміг потрапити по воротах!