14.10.2024 22:36
3’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
9’ Халид Булахруз вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
10’ Гравець віддає наскрізний пас і Дэннис Ячин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
15’ У грубому підкаті Олег Алейник зносить суперника з ніг!
24’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Дэннис Ячин не зміг потрапити по воротах!
31’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гонсалу Рамуш
34’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гонсалу Рамуш буквально лягає на спину опонента!
34’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Александр Сонг чітко вкинув м'яч у гру
44’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
49’ Що ж робить гравець команди Azure Dragon 1232, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
57’ Мда... Дмитрий Торбинский... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
59’ Андрей Алешин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Azure Dragon 1232
62’ Леннерт Нильсен вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
67’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
74’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Лукман Аруна віддав пас в нікуди!
80’ Відібравши м'яч, Леннерт Нильсен віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
89’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера