14.10.2024 22:34
9’ Знову м'яч забирає Квим Данни Алекс
18’ Гравець Наум Кулагин набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
18’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
21’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Бруно Араухо
28’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Фирун Кейта
31’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
34’ Який незграбний пас віддав Чиумбо Абуна Ндзана і м'ячем заволодів суперник!
39’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
40’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
41’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Квим Данни Алекс легко вганяє м'яч у сітку воріт!
42’ Небезпечний штрафний удар і Наум Кулагин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
49’ Ну треба ж! Чиумбо Абуна Ндзана віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
53’ Гравець команди Fc Gemanoci 806 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Квим Данни Алекс отримує попередження
59’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
64’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
66’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Квим Данни Алекс
68’ Знаменитий гравець Педро Уго Аморим вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
74’ Фирун Кейта добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
84’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Педро Уго Аморим
88’ Дааа... Наум Кулагин не зміг прийняти пас від свого партнера...