14.10.2024 22:31
Lisichask FC Arena
1’ Команда Lisichask FC 788 розпочала з центру поля
5’ Асклепиадес Спиру відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
6’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Драгослав Елачич правильно віддати пас на партнера!
11’ Зопирос Ворбис фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
21’ Хэчиро Исида легко перехоплює м'яч
27’ Сильний удар по воротах, але Джон Брайт у стрибку легко відбив цей м'яч!
33’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Костинья Мануель Магадо легко вганяє м'яч у сітку воріт!
35’ Жахливий та неточний пас віддав Роман Кистенев своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
43’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Рэкс Бэнкрофт
51’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Омар Барретт віддав пас в нікуди!
55’ Тимофей Горенко проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
58’ Омар Барретт відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
62’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Зопирос Ворбис
65’ Після прострільного удару по воротах Тидиани Босежюр рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
67’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Хэчиро Исида і непогано виносить його в центр поля
74’ Трофим Виленский вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
77’ У грубому підкаті Драгослав Елачич зносить суперника з ніг!
80’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Драгослав Елачич
83’ Джон Брайт витягає дуже складний удар
90’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Роман Кистенев легко вганяє м'яч у сітку воріт!
91’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Асклепиадес Спиру