14.10.2024 22:28
Унион Берлин Arena
1’ Футболісти команди Унион Берлин 862 розіграли м'яч із центру поля
5’ Сизв Мори вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
10’ М'ячем заволодів Ренату Саншеш, але несподівано тут же його втратив!
13’ Вправно перехоплює м'яч Ренату Саншеш
17’ Знаменитий гравець Хуан Бернат вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
17’ Франсишку Консейсау фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
25’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Эдвард Келети
26’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хоакин Фернандес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
30’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Франсишку Консейсау
33’ Після невиразного відбору, атаку почав Эдвард Келети
36’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
37’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Ренату Саншеш отримує попередження
44’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Эдвард Келети
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
47’ Жорже Маццони від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
53’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Хоакин Фернандес і непогано виносить його в центр поля
61’ І з м'ячем Хуан Бернат після ідеального підкату
68’ Жахливий та неточний пас віддав Ларс Шенк своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
71’ Після проходження флангом Жорже Маццони віддав точну передачу на протилежний фланг
73’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Душан Влахович
79’ Макс Виньоль у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
82’ Нето важко ловить м'яч
83’ Гравець команди Унион Берлин 862 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Ларс Шенк отримує попередження
89’ Сильний та точний пас віддав Эдвард Келети і команда впевнено спрямувалась у контратаку!