14.10.2024 22:24
Сборная Уругвая Arena
1’ Футболісти команди Сборная Уругвая 1294 розіграли м'яч із центру поля
10’ Зірвавши контратаку суперника, Лукман Аруна перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
17’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Луис Суарес забиває ГОЛ!
17’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Раимофф отримує попередження
18’ Даниэль Шваб красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
20’ Лукман Аруна практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
21’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Даниэль Шваб легко вганяє м'яч у сітку воріт!
25’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лукман Аруна...
31’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Матиас Весино...
41’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Федерико Вальверде
44’ Суддя призначає пенальті. Леннерт Нильсен пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
49’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
54’ Лукас Торейра вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
61’ Луис Суарес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
64’ Після невиразного відбору, атаку почав Матиас Весино
67’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
77’ М'яч за межами поля, вкидає Луис Суарес
79’ Після прострільного удару по воротах Карлос Клерк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
85’ Лукас Торейра практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
87’ Після жахливої помилки захисника Тим ван Реммерсваал без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!