14.10.2024 22:15
Сборная Колумбии Arena
1’ Команда Сборная Колумбии 1437 розпочала з центру поля
4’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Карлос Вальдеррама
8’ Илья Цымбаларь у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
14’ Илья Цымбаларь у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
21’ Після проходження флангом Бруно Араухо віддав точну передачу на протилежний фланг
26’ Гонсалу Рамуш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
31’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
33’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
36’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Норайо Кита легко вганяє м'яч у сітку воріт!
36’ Карлос Вальдеррама зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ Суддя призначає пенальті. Луис Муриэль пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
40’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Хуан Куадрадо
44’ Ну треба ж! Хамес Родригес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
46’ Після проходження флангом Илья Цымбаларь віддав точну передачу на протилежний фланг
56’ Пров Зямкин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
61’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
66’ Після образи суперника Левент Кишш нахабно штовхає його!
70’ Луис Муриэль вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
80’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
80’ Після тонкої передачі м'яч отримує Илья Цымбаларь
85’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
89’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!