14.10.2024 22:05
4’ Яка передача і Венсан Лорини пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
11’ Даниэль Парехо віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
13’ Антони Рамальетс грамотно грає на виході
16’ Шикарний аут та м'яч вкине Даниэль Парехо
26’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Тео Уолкот
36’ Пров Зямкин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
39’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Пров Зямкин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
45’ Раимофф не зміг віддати пас! Явний брак техніки
45’ Суддя призначає пенальті. Сандро Рамирес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
46’ Венсан Лорини зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
54’ Жахливий та неточний пас віддав Венсан Лорини своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
58’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Исмаили
60’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Теэму Пукки чітко вкинув м'яч у гру
62’ Антони Рамальетс важко ловить м'яч
66’ Сандро Рамирес подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
70’ Жахливий та неточний пас віддав Венсан Лорини своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
74’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
76’ Алан Патрик подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
80’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
82’ Даниэль Парехо втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
86’ Відібравши м'яч, Теэму Пукки віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю