14.10.2024 22:05
Сборная Колумбии Arena
1’ Команда Сборная Колумбии 1437 розпочала з центру поля
4’ Луис Муриэль красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сборная Колумбии 1437
9’ Який незграбний пас віддав Лукман Аруна і м'ячем заволодів суперник!
12’ Хуан Куадрадо вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
21’ Рене Игита на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
21’ При виконанні кутового удару Хамес Родригес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
24’ Радамель Фалькао зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
25’ Рене Игита показує найвищу техніку воротарської майстерності
33’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Луис Муриэль зробив гарний підкат
33’ Знаменитий гравець Иван Кордоба вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
39’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
45’ Лукман Аруна добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
50’ При виконанні кутового удару Даниэль Шваб несподівано та красиво забиває ГОЛ!
55’ Лукман Аруна не зміг віддати пас! Явний брак техніки
57’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Карлос Вальдеррама
63’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хамес Родригес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
67’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Дуван Сапата
67’ Даниэль Шваб втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
69’ Команда Сборная Колумбии 1437 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
75’ Боротьба за м'яч у повітрі і Раимофф буквально лягає на спину опонента!
84’ Луис Муриэль у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
90’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лукман Аруна