14.10.2024 22:05
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
4’ Леннерт Нильсен точно зіграв головою на партнера по команді!
6’ Лукман Аруна на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
7’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Халид Булахруз легко вганяє м'яч у сітку воріт!
13’ Сандро Рамирес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
17’ Вдало віддав пас Даниэль Шваб своєму гравцю!
27’ Після образи суперника Павел Недвед нахабно штовхає його!
33’ Після легкого удару гравцем Даниэль Шваб по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
34’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Халид Булахруз отримав сильну травму
34’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
39’ Після невиразного відбору, атаку почав Лотар Маттеус
43’ Жорсткий підкат та футболіст Халид Булахруз падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
48’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Тим ван Реммерсваал
49’ Раимофф проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
57’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Деукалайон Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
58’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Лукман Аруна не зміг потрапити по воротах!
68’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сандро Рамирес
75’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лоран Блан легко вганяє м'яч у сітку воріт!
78’ Гравець Леннерт Нильсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
83’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Карлос Клерк
86’ Після легкого удару гравцем Леннерт Нильсен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
87’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Гравець видалений отримав сильну травму
88’ Знаменитий гравець Тим ван Реммерсваал вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
92’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Эрик Кантона