14.10.2024 22:03
ШІНТЕ Arena
1’ Футболісти команди ШІНТЕ 944 розіграли м'яч із центру поля
4’ І з м'ячем Бозед Араго після ідеального підкату
6’ Зірвавши контратаку суперника, Базила Давид перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
9’ Після образи суперника Дэннис Ячин нахабно штовхає його!
16’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Базила Давид
22’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
32’ Артем Степаненко показує найвищу техніку воротарської майстерності
33’ Деукалайон Ксенакис проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
38’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
39’ Після проходження флангом Сандро Рамирес віддав точну передачу на протилежний фланг
43’ Шикарний аут та м'яч вкине Лукман Аруна
46’ Бозед Араго віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди ШІНТЕ 944
48’ У грубому підкаті Бекзат Камалов зносить суперника з ніг!
52’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
57’ Олександр Степаненко порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
58’ Филипе Феррейра зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
59’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Деукалайон Ксенакис
59’ Суддя призначає пенальті. Даниэль Шваб пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
65’ Раимофф точно зіграв головою на партнера по команді!
67’ Бекзат Камалов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
68’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Эсдрас Канарис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
73’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Дэннис Ячин
78’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
79’ Знаменитий гравець Карлос Клерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
82’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
87’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Дэннис Ячин