14.10.2024 21:59
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
10’ Антон Тартыгин головою відбиває м'яч
20’ Ех, Левент Кишш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
23’ Андрей Алешин точно зіграв головою на партнера по команді!
28’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
33’ Антон Тартыгин витягає дуже складний удар
38’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
40’ Суддя призначає пенальті. Гонсалу Рамуш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
41’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
45’ Гонсалу Рамуш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
46’ Після жахливої помилки захисника Евгений Песегов без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
53’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Андрей Алешин чітко вкинув м'яч у гру
56’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Алексей Рыбин забиває ГОЛ!
60’ Антон Тартыгин показує найвищу техніку воротарської майстерності
61’ Яка передача і Олег Алейник пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
66’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Дэннис Ячин правильно віддати пас на партнера!
68’ Після легкого удару гравцем Олег Алейник по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
71’ Гравець Бруно Араухо набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
75’ Після тонкої передачі м'яч отримує Пров Зямкин
80’ Який незграбний пас віддав Филипе Феррейра і м'ячем заволодів суперник!
89’ Олег Алейник красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Azure Dragon 1232