14.10.2024 21:57
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
10’ Знову м'яч забирає Педро Уго Аморим
12’ Владислав Тороп важко ловить м'яч
21’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Педро Уго Аморим
29’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
31’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Адольфо Гайч забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
31’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Норайо Кита забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
33’ При виконанні кутового удару Норайо Кита несподівано та красиво забиває ГОЛ!
35’ І знову Жо Алвес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
37’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Левент Кишш
40’ Який незграбний пас віддав Марк Гонсалес і м'ячем заволодів суперник!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
46’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гонсалу Рамуш
53’ Відмінну передачу віддав Левент Кишш, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
62’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Адольфо Гайч
67’ Після жахливої помилки захисника Педро Уго Аморим без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
70’ Гонсалу Рамуш красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
73’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Жо Алвес
74’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Антон Заболотный забиває ГОЛ!
75’ Кейсуке Хонда прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
84’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Педро Уго Аморим
86’ Кейсуке Хонда вкинув аут прямо в центр штрафного суперника