14.10.2024 21:55
Travellers Arena
1’ Команда Travellers 1020 розпочала з центру поля
7’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Кристофер Нкунку зробив гарний підкат
14’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лукман Аруна отримує попередження
14’ Кристофер Нкунку фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
22’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
26’ Що ж робить гравець команди Travellers 1020, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
31’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Варрен Заир Эмри
33’ Яка передача і Сандро Рамирес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
35’ Що ж робить гравець команди Travellers 1020, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
40’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
48’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
55’ Після жахливої помилки захисника Риккардо Калафьори без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
58’ Раимофф точно зіграв головою на партнера по команді!
64’ Мда... Дензел Думфрис... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
67’ Виктор Бонифейс порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
75’ Энтони Гордон порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
79’ Варрен Заир Эмри порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
81’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
83’ Після легкого удару гравцем Халид Булахруз по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
84’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
89’ Энтони Гордон віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!