14.10.2024 21:55
Madrid Fc Arena
1’ Команда Madrid Fc 845 розпочала з центру поля
5’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Тим ван Реммерсваал прикривається руками, медики вже поспішають...
8’ Митофан Рамзайцев грамотно грає на виході
13’ Яка передача і Сандро Рамирес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
14’ При виконанні кутового удару Даниэль Шваб несподівано та красиво забиває ГОЛ!
18’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
27’ Митофан Рамзайцев витягає дуже складний удар
32’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Деукалайон Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
32’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Халид Булахруз забиває приголомшливий м'яч у ворота!
34’ Митофан Рамзайцев важко ловить м'яч
38’ Відмінну передачу віддав Джеральдо Берко, мабуть один із найкращих гравців команди Madrid Fc 845
46’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
51’ При виконанні кутового удару Сандро Рамирес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
56’ Леннерт Нильсен спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
62’ Після прострільного удару по воротах Лукман Аруна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
63’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сандро Рамирес не зміг потрапити по воротах!
67’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Леннерт Нильсен не зможе сам піти з поля
72’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
79’ Леннерт Нильсен вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
80’ Гравець команди Madrid Fc 845 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Вернер Пфафф отримує попередження
86’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
87’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
89’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Леннерт Нильсен легко вганяє м'яч у сітку воріт!