14.10.2024 21:50
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
5’ І з м'ячем Хуан Бернат після ідеального підкату
8’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хоакин Фернандес
11’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хуан Бернат забиває ГОЛ!
12’ Сезар Рейя віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
14’ Умберто Пальиго Ачагидо подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
17’ Небезпечний штрафний удар і Умберто Пальиго Ачагидо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
17’ Після жахливої помилки захисника Жорже Маццони без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
24’ Гравець Умберто Пальиго Ачагидо набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
29’ Ех, Хтонайос Архимедос... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
39’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Але Арнесен вміло забирає м'яч!
47’ Франсишку Консейсау проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
53’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Жорже Маццони
56’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Даниэль Леал легко вганяє м'яч у сітку воріт!
58’ Хуан Бернат красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
62’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Умберто Пальиго Ачагидо
68’ Хтонайос Архимедос зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сид Кёниг
73’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
73’ Після жахливої помилки захисника Жорже Маццони без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
81’ Ну треба ж! Хоакин Фернандес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
81’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хоакин Фернандес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
89’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Егорий Егоров