14.10.2024 21:49
Манчестер Arena
1’ Команда Манчестер 1663 розпочала з центру поля
11’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Брайан Робсон
15’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сандро Рамирес забиває ГОЛ!
16’ Лукман Аруна відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
20’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
24’ Петер Шмейхель легко перехоплює прострільну передачу
31’ Том Клеверли подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
39’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Сандро Рамирес
42’ Яка передача і Раимофф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
42’ Донни ван де Бек неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
45’ Брайан Робсон порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
48’ Антони Рамальетс показує найвищу техніку воротарської майстерності
55’ Сандро Рамирес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
55’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
58’ Лисандро Мартинес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Манчестер 1663
62’ Знаменитий гравець Даниэль Шваб вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
64’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Петер Шмейхель вміло забирає м'яч!
71’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
74’ Петер Шмейхель непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
82’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Антони Рамальетс вміло забирає м'яч!
84’ Знаменитий гравець Том Клеверли вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
88’ М'ячем заволодів Леннерт Нильсен, але несподівано тут же його втратив!