14.10.2024 21:49
Stallion Arena
1’ Команда Stallion 1741 розпочала з центру поля
5’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Стивен Цубер чітко вкинув м'яч у гру
9’ Тим ван Реммерсваал втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
10’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
15’ Антон Заболотный проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
17’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лукман Аруна отримує попередження
18’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Тим ван Реммерсваал
23’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Стивен Цубер
27’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Даниэль Шваб правильно віддати пас на партнера!
32’ Карлос Клерк віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
41’ Лукман Аруна у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
47’ Антони Рамальетс витягає дуже складний удар
48’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
50’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Даниэль Шваб
60’ Лукман Аруна порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
64’ Після невиразного відбору, атаку почав Леннерт Нильсен
68’ У грубому підкаті Стивен Цубер зносить суперника з ніг!
76’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Хердюр Магнуссон
81’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Звонимир Шарлия
88’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Раимофф