14.10.2024 21:46
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
7’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
9’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Педро Уго Аморим
18’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
22’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
26’ Команда FC DORDOI 1557 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
32’ Гонсалу Рамуш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
32’ Після прострільного удару по воротах Пров Зямкин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
40’ Суддя призначає пенальті. Норайо Кита пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
42’ Антон Землянухин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди FC DORDOI 1557! Видно злагодженість у діях!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
49’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Эмануэле Морони зробив гарний підкат
59’ Гравець Бруно Араухо набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
68’ Илья Цымбаларь спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
75’ Зірвавши контратаку суперника, Штефан Эффенберг перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
82’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
90’ Шикарний аут та м'яч вкине Дэннис Ячин