14.10.2024 21:41
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ Знаменитий гравець Маркиньос вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
7’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
11’ Жорсткий підкат та футболіст Кевин Фолланд падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
17’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кевин Фолланд забиває приголомшливий м'яч у ворота!
17’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
19’ Кевин Фолланд віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
22’ Нето грамотно грає на виході
28’ Хоакин Фернандес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
31’ Жахливий та неточний пас віддав Ренату Саншеш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
38’ Вдало віддав пас Филиппе Андраде Ферраз своєму гравцю!
42’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Кевин Фолланд
44’ Криштиан Пайва Паулета у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
50’ М'яч за межами поля, вкидає Сезар Рейя
54’ Зірвавши контратаку суперника, Факундо Кейрос перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
55’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Криштиан Пайва Паулета забиває ГОЛ!
59’ Хоакин Фернандес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
64’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
65’ Суддя призначає пенальті. Сезар Рейя пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
71’ Амар Нездольцев на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
75’ При виконанні кутового удару Франсишку Консейсау несподівано та красиво забиває ГОЛ!
75’ Який незграбний пас віддав Ральф Гериг і м'ячем заволодів суперник!
77’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Амин Харит забиває ГОЛ!
84’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
92’ Шикарний аут та м'яч вкине Кевин Фолланд