14.10.2024 21:33
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
11’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Хоакин Фернандес правильно віддати пас на партнера!
11’ Маркиньос проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
18’ Атабек Рыскулов практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
24’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
24’ Антонайдж Ивкович втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
32’ М'яч за межами поля, вкидає Джордж Веа
37’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Кевин Фолланд
40’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Душан Влахович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
45’ Небезпечний штрафний удар і Айдар Смагулов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
46’ Сильний удар по воротах, але Хосе Луис Чилаверт у стрибку легко відбив цей м'яч!
55’ Після жахливої помилки захисника Франсишку Консейсау без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
56’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
60’ Ренату Саншеш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
66’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Мейсон Маунт прикривається руками, медики вже поспішають...
66’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
68’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Мейсон Маунт не зможе сам піти з поля
71’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Ренату Саншеш
75’ Гравець команди Сборная Аргентины 759 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Джордж Веа отримує попередження
79’ Душан Влахович віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
82’ Франсишку Консейсау від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
84’ Душан Влахович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
89’ Після легкого удару гравцем Маркиньос по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
90’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
90’ Суддя призначає пенальті. Хуан Бернат пробиває пенальті! Удар! Гол!!!