14.10.2024 21:31
Заречье Arena
1’ Команда Заречье 671 розпочала з центру поля
6’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
9’ Гравець команди Заречье 671 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сифо Кабе отримує попередження
12’ Шикарний аут та м'яч вкине Дэвин Перкин
14’ Рэкс Бэнкрофт зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
17’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
27’ І знову Асклепиадес Спиру віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
37’ Джеронимо Вилла красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Заречье 671
43’ Відібравши м'яч, Омар Барретт віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
45’ Пьетро Пиччиони віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
52’ Небезпечний штрафний удар і Омар Барретт легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
55’ Асклепиадес Спиру проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
63’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Дэвин Перкин
66’ Гравець віддає наскрізний пас і Джозси Месарош у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
73’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
78’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
86’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
90’ Після жахливої помилки захисника Пьетро Пиччиони без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!