14.10.2024 21:29
Сборная Колумбии Arena
1’ Команда Сборная Колумбии 1437 розпочала з центру поля
10’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
15’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Хуан Куадрадо чітко вкинув м'яч у гру
17’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Илья Цымбаларь...
17’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хуан Куадрадо забиває ГОЛ!
18’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гонсалу Рамуш отримує попередження
27’ Илья Цымбаларь віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
32’ Рене Игита показує найвищу техніку воротарської майстерності
36’ Дэннис Ячин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
41’ Педро Уго Аморим проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
48’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дуван Сапата забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
48’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
56’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
59’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Бруно Араухо не зміг потрапити по воротах!
61’ Команда Сборная Колумбии 1437 спокійно контролює м'яч у середині поля
64’ Гонсалу Рамуш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
67’ Ех, Карлос Бакка... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
77’ Гравець Луис Муриэль набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
83’ Рене Игита витягає дуже складний удар
85’ Знаменитий гравець Карлос Бакка вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
92’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Педро Уго Аморим