14.10.2024 21:23
Carcaricola Arena
1’ Футболісти команди Carcaricola 616 розіграли м'яч із центру поля
3’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Carcaricola 616 гра в середині поля
8’ Дааа... Драгослав Елачич не зміг прийняти пас від свого партнера...
13’ Драгослав Елачич вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
13’ Вероника Коноплян зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Вероника Коноплян прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
16’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дэвин Перкин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
24’ Асклепиадес Спиру проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
25’ Відібравши м'яч, Анна Иванова віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
31’ Рэкс Бэнкрофт від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
38’ Після невиразного відбору, атаку почав Николь Козлова
42’ Драгослав Елачич вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
42’ Гравець віддає наскрізний пас і Омар Барретт у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
43’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Люба Шматко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
51’ Анна Иванова неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
53’ Знаменитий гравець Асклепиадес Спиру вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
56’ Леся Словак легко перехоплює прострільну передачу
60’ Леся Словак показує найвищу техніку воротарської майстерності
63’ Люба Шматко вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
70’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Мэнди Ислакер
80’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
82’ Який незграбний пас віддав Омар Барретт і м'ячем заволодів суперник!
82’ Дэвин Перкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
92’ Ну треба ж! Маттиас Сильверман віддав пас прямо в ноги своєму супернику!