14.10.2024 21:15
Куземин Агро Arena
1’ Футболісти команди Куземин Агро 1245 розіграли м'яч із центру поля
11’ Карлос Клерк прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
14’ При виконанні кутового удару Карлос Клерк несподівано та красиво забиває ГОЛ!
14’ Відмінну передачу віддав Исмаил Кейбаши, мабуть один із найкращих гравців команди Куземин Агро 1245
19’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Аарон Ван Биссака і непогано виносить його в центр поля
28’ Після образи суперника Карлос Клерк нахабно штовхає його!
29’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
30’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
35’ Антони Рамальетс на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
37’ Деукалайон Ксенакис проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
45’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Карлос Клерк
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
51’ Ну треба ж! Лукман Аруна віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
61’ Боротьба за м'яч у повітрі і Алехандро Гримальдо буквально лягає на спину опонента!
63’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
67’ Пападопулос втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
67’ Алехандро Гримальдо добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
72’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Беньямин Вербич
74’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Раимофф забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
77’ Знову м'яч забирає Раимофф
78’ Небезпечний штрафний удар і Лукман Аруна легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
81’ Раимофф прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
86’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Тим ван Реммерсваал легко вганяє м'яч у сітку воріт!
88’ Який незграбний пас віддав Тим ван Реммерсваал і м'ячем заволодів суперник!
89’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!