14.10.2024 21:15
Fc Sehefon Arena
1’ Футболісти команди Fc Sehefon 825 розіграли м'яч із центру поля
5’ Одд Мертенс точно зіграв головою на партнера по команді!
9’ Після легкого удару гравцем Франсиско Хавьер Эчеберия по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
15’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
18’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
24’ Боротьба за м'яч у повітрі і Драгослав Елачич буквально лягає на спину опонента!
26’ Гравець Асклепиадес Спиру набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
32’ Після жахливої помилки захисника Маттиас Сильверман без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
35’ Драгослав Елачич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
35’ Джон Брайт легко перехоплює м'яч
38’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джон Брайт вміло забирає м'яч!
40’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Дэвин Перкин правильно віддати пас на партнера!
42’ Гравець віддає наскрізний пас і Одд Мертенс у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
44’ Омар Барретт подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
46’ Шикарний аут та м'яч вкине Фолкер Вольф
52’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Драгослав Елачич...
60’ Фолкер Вольф легко перехоплює прострільну передачу
63’ Клавдий Ефремов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
65’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Франсиско Хавьер Эчеберия не зміг потрапити по воротах!
69’ Пиетро Манцони порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
77’ Тодд Кондон добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
83’ Яка передача і Праксителес Канарис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
84’ Після легкого удару гравцем Дэвин Перкин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
85’ Відмінну передачу віддав Асклепиадес Спиру, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
86’ Знаменитий гравець Рэкс Бэнкрофт вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!