14.10.2024 21:12
7’ При виконанні кутового удару Дэннис Ячин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
9’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
17’ Після проходження флангом Павел Недвед віддав точну передачу на протилежний фланг
20’ Після жахливої помилки захисника Дэннис Ячин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
21’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
26’ Филипе Феррейра відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
27’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Павел Недвед
35’ Дэннис Ячин фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
37’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гонсалу Рамуш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
42’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
49’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
53’ Гравець Левент Кишш набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
59’ Відібравши м'яч, Эрик Кантона віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
68’ Що ж робить гравець команди Oblivion 1174, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
73’ Дэннис Ячин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
75’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
80’ Тьерри Анри на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
88’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!