14.10.2024 21:09
4’ Шахзодбек Убайдуллаев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
5’ Хесус Вальехо фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
9’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Алексей Поляков
16’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хесус Вальехо
20’ М'яч за межами поля, вкидає Филипе Феррейра
28’ Яка передача і Вагиз Галиулин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
31’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
37’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
46’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Шавкат Муллажонов забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
47’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Егор Кримец
51’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
55’ Филипе Феррейра вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
58’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Егор Кримец і непогано виносить його в центр поля
64’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
68’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
72’ Небезпечний штрафний удар і Хайрулло Каримов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
72’ Знову м'яч забирає Гонсалу Рамуш
76’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
77’ Дэннис Ячин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
85’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Дэннис Ячин правильно віддати пас на партнера!