14.10.2024 21:07
ФК Звезда Arena
1’ Футболісти команди ФК Звезда 1248 розіграли м'яч із центру поля
5’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Лукас Пиазон
7’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
13’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
18’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
22’ Мда... Левент Кишш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
29’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Франсиско Соарес
32’ Филипе Феррейра спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
39’ Родриго Балдасо у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
45’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Данило Риос не зміг потрапити по воротах!
47’ Гравець віддає наскрізний пас і Пров Зямкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
54’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Диого Ринкон
64’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
66’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
68’ Вевертон показує найвищу техніку воротарської майстерності
74’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Данило Риос
77’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Франсиско Соарес чітко вкинув м'яч у гру
79’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
86’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
86’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
86’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!